REIMCO, yurt içi ve dışında, büyük ölçekli inşaat projelerine, proje yönetimi ve müteahhitlik hizmetleri sunmak üzere 2015 yılında kurulmuştur.

Tam kapsamlı hizmet veren müteahhitlik şirketi olan REIMCO; taahhütlerini hedef bütçe içerisinde, en yüksek kalitede ve belirlenen süre içerisinde bitirmeyi ilke edinmiştir ve yatırım fikrinden işletmeye kadar olan tüm süreçlerde projelere ölçülebilir nitelikte değer katar.

REIMCO, uzman kadrosuyla proje yönetimi hizmeti verdiği projelerin her aşamasında, yatırımcılar, proje müellifleri, yükleniciler, alt yükleniciler, malzeme tedarikçileri, kamu kuruluşları gibi proje paydaşları ile projenin başlangıcından bitişine kadar birlikte çalışır; yönetim ve tüm disiplinler arası organizasyonu sağlar.

Her müşterimizi stratejik bir ortağımız olarak kabul eder; projelerimizi, yüksek yerel ve küresel rekabet içerisinde maliyet, süre, kapsam ve kalite unsurlarını gözeterek yönetiriz. Bununla birlikte; yönettiğimiz projelerde, yüklenicilerin daha nitelikli, kaliteli ve proje takvimine uygun olarak hizmet üretebilmelerine olanak sağlarız.

REIMCO, tam kapsamlı hizmet veren bir müteahhitlik şirketi olup; uzmanlık ve tecrübesiyle, konutlar, rezidanslar, oteller, iş ve alışveriş merkezleri, karma projeler, yüksek katlı binalar, endüstriyel tesisler gibi üst yapı projelerinde faaliyet göstermektedir. Taahhütlerini hedeflenen bütçe içerisinde, en yüksek kalitede ve öngörülen süreye bağlı kalarak bitirmeyi ilke edinen REIMCO, müşterilerinin ve proje yatırımcılarının hedefledikleri sonuçlara ulaştığı projeler inşa etmektedir.​